Witam, potrzebuję pomocy z motorem Zipp Pro XT 1250. Problem polega na tym, że ma ciężko na zimnym zapalić i nie ma siły. 5 do odcięcia przepchnąć takiego muła dostaję
(On jest na wtrysku)
Umyte preparatem
Silniczek krokowy
Przepustnica
Czujnik w przepustnicy (nie wiem, jaki, chyba powietrza)
i czujnik przepustnicy
Zawory też wyregulowane ssący 0,05 wydechowy 0,08
(On jest na wtrysku)
Umyte preparatem
Silniczek krokowy
Przepustnica
Czujnik w przepustnicy (nie wiem, jaki, chyba powietrza)
i czujnik przepustnicy
Zawory też wyregulowane ssący 0,05 wydechowy 0,08