logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zipp Pro XT 1250 na wtrysku ciężko pali na zimno i nie ma mocy

Kamil53324 05 Maj 2026 17:17 168 0
REKLAMA
  • #1 21896986
    Kamil53324
    Poziom 3  
    Posty: 81
    Ocena: 1
    Witam, potrzebuję pomocy z motorem Zipp Pro XT 1250. Problem polega na tym, że ma ciężko na zimnym zapalić i nie ma siły. 5 do odcięcia przepchnąć takiego muła dostaję
    (On jest na wtrysku)

    Umyte preparatem
    Silniczek krokowy
    Przepustnica
    Czujnik w przepustnicy (nie wiem, jaki, chyba powietrza)
    i czujnik przepustnicy

    Zawory też wyregulowane ssący 0,05 wydechowy 0,08
    Zipp Pro XT 1250 na wtrysku ciężko pali na zimno i nie ma mocy
  • REKLAMA
REKLAMA