Witam miałem t68i zmieniłem go ale chciał bym sprzedac ALE wystapiły problemy:/ Czasem podczas dzwonienia przerywa połaczenie albo sie nie moge połaczyc musze kilka razy próbowac albo jak ktos chce domnie zadzwonic jestem czasem niedostepny niby mimo iz zasieg mam i nie mam z nim problemów. A czasem gdy napisze sms'a i zatwierdzam, powinno mi sie pojawic okno gdzie podaje numer odbiorcy to kom przed tym oknem mi zapisuje automatycznie sms w folderze NIEWYSŁANE i nie wysyła go> wiec nie wie o co chodzi moze soft podpowiedzcie mi co z tym zrobic aby ta usterke usunac??