Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki mikrofon bezprzewodowy?

26 Gru 2005 19:31 12476 7
  • Poziom 27  
    Witam
    Potrzebuję kupić dwa mikrofony bezprzewodowe w cenie max 400zł komplet. Mikrofony mają nagłaśniać mowę na małych uroczystościach i przedstawieniach w świetlicy wiejskiej, więc nie mam co do nich specjalnie wysokich wymagań.
  • Poziom 27  
    też się nad nimi zastanawiam, ale czy warte są swojej ceny? i czym różnią się od zestawów za 200zł?
  • Poziom 14  
    Na tym forum chodzą głosy, że mikrofony bezprzewodowe Behringera to dobry produkt jak za taką cenę.
  • Poziom 27  
    lodzio napisał:
    Na tym forum chodzą głosy, że mikrofony bezprzewodowe Behringera to dobry produkt jak za taką cenę.

Niestety nigdzie nie znalazłem Behringerów w interesującej mnie cenie. Chyba zdecyduję się na te Alphardy 747, wyglądają bardzo profesjonalnie i pracują na częstotliwości 200-280 MHz, więc nie będą łapały Radia M. :)
  • Poziom 30  
    Hi,
    daj sobie spokoj z takimi mikrofonami. Po drugie przy kupnie mikrofonow zawsze sie takowe sprawdza ( jak to ustrojstwo wogole chodzi ). Szczegolnie jesji sa to mikrofony nikomu nie znane i szczegolnie w tym przedziale cenowym !!! Bubli jest cala masa.
    Pozdrowienia i szczesliwego nowego roku 2006.
  • Poziom 27  
    Ostatecznie kupiłem Alphardy i nie żałuję tej decyzji. Sprawują się jak na razie świetnie. Zasięg rzeczywiście większy niż podaje producent. Jakość dźwięku jest porównywalna z mikrofonem Shure C608.