Witam, mam proste pytanie do ekspertów: jak prawidłowo zamontować uchwyt do MC889A Pro? Śrubkami do dołu (zwisają na gumkach) czy śrubkami od góry? I do czego przykręcić te dwie małe śrubki, jedna według instrukcji służy do zabezpieczenia przed wypadnięciem mocowania z uchwytu, o drugiej instrukcja nic nie wspomina.
Gwint jest tylko w uchwycie, w obudowie routera nie ma miejsca na śrubkę. Jak wkładam uchwyt śrubkami w dół to jest niby stabilniej, ale wtedy ta śrubka jest kompletnie niepotrzebna, bo jest na górze, Jak wkładam uchwyt śrubkami do góry to nawet jak wkręcę tą "zabezpieczającą" śrubkę cały uchwyt się kołysze. Przy wietrze będzie klekotać. Na zdjęciach uchwyt śrubami na gumkach od góry, tak jak w instrukcji. Nie wiem, wsadzić tam piankę żeby nie grzechotało? Bo ta śrubka i tak się w nic nie wkręca.
Oglądałem filmik z instalacji na kanale Orange, ale tam nie ma tego problemu, monter wkręca śrubkę na dole i tyle. Nic nie mówi o tym, że jest niestabilnie.
Gwint jest tylko w uchwycie, w obudowie routera nie ma miejsca na śrubkę. Jak wkładam uchwyt śrubkami w dół to jest niby stabilniej, ale wtedy ta śrubka jest kompletnie niepotrzebna, bo jest na górze, Jak wkładam uchwyt śrubkami do góry to nawet jak wkręcę tą "zabezpieczającą" śrubkę cały uchwyt się kołysze. Przy wietrze będzie klekotać. Na zdjęciach uchwyt śrubami na gumkach od góry, tak jak w instrukcji. Nie wiem, wsadzić tam piankę żeby nie grzechotało? Bo ta śrubka i tak się w nic nie wkręca.
Oglądałem filmik z instalacji na kanale Orange, ale tam nie ma tego problemu, monter wkręca śrubkę na dole i tyle. Nic nie mówi o tym, że jest niestabilnie.