Hej .
Pytanie o ukryty przycisk furtki .
A więc mam furtkę z elektrozaczepem i wideodomofonem ezviz 2 Famili .
Mam puszczone dwa kable ethernet . I teraz z każdego są wykorzystane dwie żyły ( niebieska , pomarańczowa ) do każdego wejścia w domu . Do elektrozaczepu puszczony jest jeden zestaw kabli ( niebieski , pomarańczowa )
Tyle wiem bo to nie ja zakładałem .
Początkowo do furtki była gałka nie obrotowa z jeden strony i klamka z drugiej . Lecz muszę zmienić na dwie gałki bo furtka jest panelowa .
I teraz potrzebuje założyć ukryty przycisk furtki od strony domu . Jak to zrobić ? Czy z jednego kabla wykorzystać przewody ( zielony , brązowy ) do przycisku i od niego do elektrozaczepu i wpiąć w te same miejsca co te od domofonu ( niebieski , pomarańczowy ) czy muszę to inaczej zrobić
Pytanie o ukryty przycisk furtki .
A więc mam furtkę z elektrozaczepem i wideodomofonem ezviz 2 Famili .
Mam puszczone dwa kable ethernet . I teraz z każdego są wykorzystane dwie żyły ( niebieska , pomarańczowa ) do każdego wejścia w domu . Do elektrozaczepu puszczony jest jeden zestaw kabli ( niebieski , pomarańczowa )
Tyle wiem bo to nie ja zakładałem .
Początkowo do furtki była gałka nie obrotowa z jeden strony i klamka z drugiej . Lecz muszę zmienić na dwie gałki bo furtka jest panelowa .
I teraz potrzebuje założyć ukryty przycisk furtki od strony domu . Jak to zrobić ? Czy z jednego kabla wykorzystać przewody ( zielony , brązowy ) do przycisku i od niego do elektrozaczepu i wpiąć w te same miejsca co te od domofonu ( niebieski , pomarańczowy ) czy muszę to inaczej zrobić