Witam. Jaki powinien być spadek tarasu. Taras głębokość 4,4 mb szeroki 6 mb, zmierzony spadek na długości 2,5 mb niecałe 1,5 cm, czy spadek nie jest za mały. Płytki betonowe położone są poniżej progu 1 cm, pewnie też spadek tarasu jest przez to mniejszy. Na szerokości drzwi balkonowych a pomiędzy progiem a płytkami jest docinka około 3 cm zamiast docinka z całych płytek. Dodam że jeszcze są brukarze, czy powinni zdjąć płytki i położyć równo z progiem i zrobić wszystko prawidłowo.
Czy to jest taras na płycie betonowej czy z płyt betonowych na podsypce/gruncie, i czy pod spodem jest zrobiona hydroizolacja?
Taras na podsypce z płyt betonowych.
W którą stronę jest zrobiony spadek i czy po deszczu woda stoi na tarasie albo podchodzi pod próg/drzwi?
Spadek od budynku na zewnątrz, taras dzisiaj zrobiony.
Czy to jest taras na płycie betonowej czy z płyt betonowych na podsypce/gruncie, i czy pod spodem jest zrobiona hydroizolacja?
Taras na podsypce z płyt betonowych.
W którą stronę jest zrobiony spadek i czy po deszczu woda stoi na tarasie albo podchodzi pod próg/drzwi?
Spadek od budynku na zewnątrz, taras dzisiaj zrobiony.