Cześć.
Wymieniłem w mojej daci duster 2 płyn hamulcowy. Zastanawiam się czy powinienem również wymienić płyn w pompce od sprzęgła i wysprzęgliku. Ze zbiorniczka płyn idzie wężykiem do pompy i z pompy przewodem sztywnym do wysprzęglika. Na wysprzęgliku jest wypustek zabezpieczony gumowym kapturkiem i zapewne to odpowietrznik. Nie jest niczym przykręcony. Jak to ustrojstwo odkręcić żeby wypłynął mi stary płyn? Czy ktoś z was robił u siebie taką wymianę? Płyn w układzie hamulcowym był już mocno zużyty. Nie znalazłem nigdzie żadnego opisu wymiany płynu w wysprzęgliku i pompie dd2.
Dodano po 2 [minuty]:
Wymieniłem w mojej daci duster 2 płyn hamulcowy. Zastanawiam się czy powinienem również wymienić płyn w pompce od sprzęgła i wysprzęgliku. Ze zbiorniczka płyn idzie wężykiem do pompy i z pompy przewodem sztywnym do wysprzęglika. Na wysprzęgliku jest wypustek zabezpieczony gumowym kapturkiem i zapewne to odpowietrznik. Nie jest niczym przykręcony. Jak to ustrojstwo odkręcić żeby wypłynął mi stary płyn? Czy ktoś z was robił u siebie taką wymianę? Płyn w układzie hamulcowym był już mocno zużyty. Nie znalazłem nigdzie żadnego opisu wymiany płynu w wysprzęgliku i pompie dd2.
Dodano po 2 [minuty]: