Witam, domofon z gongiem retro.
Czy jest możliwość zamontowania domofonu i podłączenia do niego zewnętrznego gongu, który będzie dzwonił zamiast domofonu?
Czy jest możliwość zamontowania domofonu i podłączenia do niego zewnętrznego gongu, który będzie dzwonił zamiast domofonu?