Kamera Dahua BNC - problem z obrazem
Mam pytanie o to co może być powodem problemów z obrazem jednej z 8 kamer Dahua,
Wszystkie pracują podłączone do rejestratora Dahua i od kilku miesięcy jedna zaczęła mieć taki obraz jak niżej:
Po restarcie rejestratora 2-3 dni chodzi dobrze i znowu to samo.
Normalny kadr to jeden obraz w kolorze.
Połączenia kablowe sprawdzone (skrętka).
Czy uszkodzona jest kamera i czas na jej wymianę?
Czy jest jakaś opcja na jakiś zabieg ratujący?
Mam pytanie o to co może być powodem problemów z obrazem jednej z 8 kamer Dahua,
Wszystkie pracują podłączone do rejestratora Dahua i od kilku miesięcy jedna zaczęła mieć taki obraz jak niżej:
Po restarcie rejestratora 2-3 dni chodzi dobrze i znowu to samo.
Normalny kadr to jeden obraz w kolorze.
Połączenia kablowe sprawdzone (skrętka).
Czy uszkodzona jest kamera i czas na jej wymianę?
Czy jest jakaś opcja na jakiś zabieg ratujący?