Tak, kabel koniecznie w izolacji silikonowej. Możesz sprawdzić lutownicą, czy się topi osłonka kabla. Jeśli nie, czyli to silikon. Zasuwka powinna być wzmacniana do wyższych temperatur, ale można użyć zwykłej, mocniej ją ściśnij, aby ciężko wchodziła i też będzie dobrze.