logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Sprzedam] dwa komputery stacjonarne klasy desktop pod intela 14nm

Milczarskivon 14 Cze 2026 05:59 99 3
REKLAMA
  • #1 21920841
    Milczarskivon
    Poziom 8  
    Posty: 10
    Witam mam do sprzedania dwie nowe jednostki.Jedna na Pentium Gold 6 letnia i druga na skylake i3 obie 14nm .Obie na dobrych płytach MSI biznesowych jedna na chipsecie B365. Jedna kość ramu z dużymi radiatorami 8GB CORSAIR VENGEANCE .Dwa dyski SATA III WD BLACK lepszy niż red,blue czy green. Zasilacze markowe Silentium PC GOLD chyba 500-600W oraz Chieftec Bronze .Obudowa jedna Natec druga soho tańsza . Kable gratis. Obie jednostki 4 lata temu były warte ponad 10 000zl .

    Desktop Pentium Gold 3000 zl
    Oba 4000zl
    Desktop i3 Skylake 2000zl

    https://sprzedajemy.pl/dwa-nowe-desktopy-14nm-warszawa-4-0010c9-nr72505174

    Grafiki zintegrowane można wrzucić jakieś GTX 1060 czy do 500w RTX jak ktoś chce przedpłatę zrobić żebym kupił grafikę i włożył to kupię i włożę .

    Komputery są na nowych częściach pasty położone nie grzeją się.
    Pamięć RAM Corsair Vengeance LPX DDR4 z opakowaniem, na białym tle


    System operacyjny na życzenie. Windows albo Linux.
  • REKLAMA
  • #2 21920860
    qrek1
    Poziom 38  
    Posty: 3249
    Pomógł: 482
    Ocena: 601
    Czy to jest dowcip jakiś?
  • REKLAMA
  • #3 21920865
    Matuzalem

    Poziom 43  
    Posty: 17311
    Pomógł: 1651
    Ocena: 1097
    qrek1 napisał:
    Czy to jest dowcip jakiś?


    Ewidentnie. Tak co do ceny, jak i opisu (w linku i tu - i nie tylko o konkretów typu "dobre płyty MSI" chodzi).
    Konto firmowe:
    Doradztwo podatkowe
    Wilczyńskiego 25/13, Olsztyn, 10-686
REKLAMA