Witam mam do sprzedania dwie nowe jednostki.Jedna na Pentium Gold 6 letnia i druga na skylake i3 obie 14nm .Obie na dobrych płytach MSI biznesowych jedna na chipsecie B365. Jedna kość ramu z dużymi radiatorami 8GB CORSAIR VENGEANCE .Dwa dyski SATA III WD BLACK lepszy niż red,blue czy green. Zasilacze markowe Silentium PC GOLD chyba 500-600W oraz Chieftec Bronze .Obudowa jedna Natec druga soho tańsza . Kable gratis. Obie jednostki 4 lata temu były warte ponad 10 000zl .
Desktop Pentium Gold 3000 zl
Oba 4000zl
Desktop i3 Skylake 2000zl
https://sprzedajemy.pl/dwa-nowe-desktopy-14nm-warszawa-4-0010c9-nr72505174
Grafiki zintegrowane można wrzucić jakieś GTX 1060 czy do 500w RTX jak ktoś chce przedpłatę zrobić żebym kupił grafikę i włożył to kupię i włożę .
Komputery są na nowych częściach pasty położone nie grzeją się.
System operacyjny na życzenie. Windows albo Linux.
Desktop Pentium Gold 3000 zl
Oba 4000zl
Desktop i3 Skylake 2000zl
https://sprzedajemy.pl/dwa-nowe-desktopy-14nm-warszawa-4-0010c9-nr72505174
Grafiki zintegrowane można wrzucić jakieś GTX 1060 czy do 500w RTX jak ktoś chce przedpłatę zrobić żebym kupił grafikę i włożył to kupię i włożę .
Komputery są na nowych częściach pasty położone nie grzeją się.
System operacyjny na życzenie. Windows albo Linux.