witam dostalem takie radyjko i obiawy sa takie po podlaczeniu zapala sie na wyswietlaczu zegar i nie idzie go wlaczyc ,panel sie otwiera ale zero reakcji , podstawilem tasme i nic , jedyne co zauwazylem to ze po wyjeciu mechanizmu cd nie pali sie zegarek , raz mi sie udalo je wlaczyc ale zrobilem tak ze w momencie jak sie palil zegarek na wyswietlaczu wyciagnolem na chwile tasme i wlozylem i wtedy sie wlaczylo ale jak wlozylem plyte znowu sie zablokowalo