Witam mam na stole takie właśnie radio,problem jest nastepujący po włączeniu nie zamyka sie panel i jak włoże cd to płyta wjedzie ale nie ma zadnego ruchu i włacza się zegar,może ktoś mi pomoże
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam