Mam problem dotyczący ksero Minolta EP 1054 polegający na braku dozowania toneru. Maszyna ma wymieniony bęben, deweloper i listwę czyszczącą. Moduł tworzenia obrazu wyczyściłem niestety odkurzaczem, a po pewnym czasie dowiedziałem się, że taka operacja jest zabroniona.
Czy w związku z tym mogłem uszkodzić czujnik toneru? Sprawdziłem dozowanie toneru po wymuszeniu przyciskiem "toner". Nie ma napięcia zasilającego silnik dozowania. Bardzo proszę opomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Czy w związku z tym mogłem uszkodzić czujnik toneru? Sprawdziłem dozowanie toneru po wymuszeniu przyciskiem "toner". Nie ma napięcia zasilającego silnik dozowania. Bardzo proszę opomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Moderowany przez kosmita:Zmienilem temat
Wpis dokonany w dniu: 2005-12-28 o godzinie: 14:58