Witam serdecznie, mam pytanie. Czy znacie możliwość, aby ściągnąć nagranie, które nagrywałem przez dekoder i poszło do chmury Play? Nagrywałem galę UFC na żywo i zapisana została w chmurze. Chciałbym ją pobrać na jakieś urządzenie. Znacie jakiś sposób?
Jaki masz dokładnie dekoder albo z jakiej usługi TV od Play korzystasz?
Play box net hfc c93000tc
Chodzi Ci o oficjalne pobranie nagrania jako pliku na pendrive/dysk, czy pytasz też o inne sposoby dostępne w ramach usługi Play?
Chodzi mi o pobranie osobiste.
Jaki masz dokładnie dekoder albo z jakiej usługi TV od Play korzystasz?
Play box net hfc c93000tc
Chodzi Ci o oficjalne pobranie nagrania jako pliku na pendrive/dysk, czy pytasz też o inne sposoby dostępne w ramach usługi Play?
Chodzi mi o pobranie osobiste.