Witam
czy ktoś wie jak działa Steam czyli platforma do gry - obecnie mam tam tylko jedną grę w którą gram od kilku lat - The Hunter Call Of the Wind , no i obecnie wyszedł najnowszy rezerwat który zakupiłem i jakiś nowy patch . Zawsze gram offline więc patche itp. nie ściągają się w tle - teraz nie mogę grać bo to się ściąga (64GB) a że mam beznadziejny internet to pokazuje ze czas pobierania to 1dzień i kilka godzin - tak więc pobieram to na raty zawsze rano jak obudzę się przed budzikiem bo wtedy trochę lepiej chodzi internet . W folderze Steamaps jest folder dowload i tam jest 23GB a jak włączę pauzę w trakcie pobierania i na drugi dzień znów zacznę pobierać to pokazuje 1% pobierania- o co tu chodzi?!