Witam.
Mam do zrobienia litery przestrzenne (10 liter + logo) na elewację z efektem halo na plechach. Wchodzi około 3 mb taśmy adresowalnej. Muszę wyjść po elewacji i wejść do budynku i kabla będzie od najdalszego punktu 8-9 m do sterownika. I tak będzie szedł napis i kolejna litera o 30-50 cm mniej kabla. W środku litery są normalne moduły LED, 20 W i halo około 30 W. Do daty użyję skrętki CAT5e FTP. Do zasilania użyję 4x1.5mm² (podzielone na taśmę i moduły).
Ale pytanie mam, jak powinno wyglądać podłączenie daty, czy mogę zmostkować datę i puścić 11 przewodów, czy muszę iść z litery do litery?
Gdzie podłączyć rezystor i czy używać bufora.
Taśma, którą chcę użyć, to https://optoplast.pl/pl/cyfrowe-led/307-cyfrowa-tasma-led-zig-zag-magic-rgb.html.
Jaki sterownik Miboxera dokładnie wybrać?
Mam do zrobienia litery przestrzenne (10 liter + logo) na elewację z efektem halo na plechach. Wchodzi około 3 mb taśmy adresowalnej. Muszę wyjść po elewacji i wejść do budynku i kabla będzie od najdalszego punktu 8-9 m do sterownika. I tak będzie szedł napis i kolejna litera o 30-50 cm mniej kabla. W środku litery są normalne moduły LED, 20 W i halo około 30 W. Do daty użyję skrętki CAT5e FTP. Do zasilania użyję 4x1.5mm² (podzielone na taśmę i moduły).
Ale pytanie mam, jak powinno wyglądać podłączenie daty, czy mogę zmostkować datę i puścić 11 przewodów, czy muszę iść z litery do litery?
Gdzie podłączyć rezystor i czy używać bufora.
Taśma, którą chcę użyć, to https://optoplast.pl/pl/cyfrowe-led/307-cyfrowa-tasma-led-zig-zag-magic-rgb.html.
Jaki sterownik Miboxera dokładnie wybrać?