Witam, posiadam telewizor Manta model 55LUA69K, z takim problemem. Po podłączeniu wtyczki sieciowej świeci się led czuwania. Po włączeniu zaczyna migać led na niebiesko pojawia się logo Manta potem zaczyna ładować się android, jednak ładowanie nigdy się nie kończy. Cały czas kręcą się kółeczka bez końca. Ściągnąłem oprogramowanie ze strony Manty do tego modelu. Plik po rozpakowaniu ma 1,12G i nazywa się install . Z informacji które znalazłem po zapisaniu pliku na pendrivea, włożeniu do gniazda w TV i włączeniu wtyczki do gniazdka oprogramowanie powinno zacząć się pobierać samoczynnie. Tutaj nic się nie dzieje to znaczy zaświeca się tylko podświetlenie ekranu i miga led na niebiesko. Nie ma żadnych treści na ekranie. Znalazłem jakiś post gdzie ktoś miał identyczną sytuację i podobno gdzieś wysyłał tą płytę do naprawy, jednak zwrócono mu ja z adnotacją, że jest uszkodzona. Czy to prawda nie wiem. Czy ktoś z kolegów może to potwierdzić, czy może procedura wgrywania powinna wyglądać inaczej ?