Dostałem agregat Fogo 7001 z problemem że nie wytwarza prądu. Wymieniłem szczotki bo była pęknięta ale dalej nie generuje. Rezystancja wirnika 40 ohm a rezystancja stojana 14ohm. Czy te wartości są prawidłowe?
Jak podłączyłem stałe napięcie 12V do szczotek to woltomierz w agregacie ruszył na jakieś 30V.
Po odłączeniu AVR pojawia się tam na przewodach do niego około 7V. Czy to wystarczy żeby wzbudzić układ?
To pierwszy agregat jaki naprawiam i nie wiem czy kupować w ciemno AVR.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Jak podłączyłem stałe napięcie 12V do szczotek to woltomierz w agregacie ruszył na jakieś 30V.
Po odłączeniu AVR pojawia się tam na przewodach do niego około 7V. Czy to wystarczy żeby wzbudzić układ?
To pierwszy agregat jaki naprawiam i nie wiem czy kupować w ciemno AVR.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.