witam! mam problem z tymteż telefonem bezprzewodowym. telefon był używany od nowosci przez moją babcie. jednaj pewnego feralnego dnia zostawiła go na deszczu w elekcie czego słuchawka przemokła . natychmiast została suszona i po 12h właczona spowrotem ale juz nie działała. Baza jest ok ładyje styki(3) nie kontaktowały wiec przylutowałem sprawdziłem procki czy nie dochodza do masy i dochodzi jeden wiec jest ok. słuchawka wydaje 3 dzwieki i nic! ale jak sie włancza hendset locator to jak sie przycisnie talk to wyłancza locatora wiec komunikuje sie z baza. ogólnie dioda właczenia nie zapala sie ale zapala sie gdy przycisnie sie program a puzniej wyłącza. Bateria ok. aha i nie wiem czy to dobrze ale raczej nie ze + i - zasilania bateri mają zwarcie tzn próbnik sie uruchamia swoj dzwiek gdy zewrze + z - co to moze byc???? prosze o pomoc!!!