Witajcie. Przy wchodzeniu w ustawienia Windows Firewalla wyskakuje mi komunikat: "Z powodu niezidentyfikowanego problemu, windows nie może wyświetlić ustawień firewalla" ... Przy czym jest włączony i działa. Nie mogę go wyłączyć, ani nic zmienić. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.