Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

"Ostrzeżenie o zabezpieczeniach"win xp...

gandii2 06 Mar 2007 15:00 23616 7
  • #1 06 Mar 2007 15:00
    gandii2
    Poziom 9  

witam ,mam problem poniewaz z a kazdym razem przy probie wlasciwie kazdej aplikacji w windowsie xp sp2 wyskakuje okienko zatytuowane "ostrzeżenie o zabezpieczeniach" ,ponizej:"nie mozna zweryfikowac wydawcy,czy na pewno chcesz uruchomic teoprogramowanie?"ponizej nazwa pliku ,opcje do wyboru uruchom/anuluj i pod spodem "ten plik nie ma prawidlowego podpisu cyfrowego weryfkiującego jego wydawce...
    Oczywicie mozna uruchomic kazda aplikacje ale najpierw wlasnie trzeba przejsc przez to wyskakujace okienko.Problem w tym ze chcialby je jakos wylaczyc ale nie potrafie..jesli ktos zna przyczyne takiego uruchamiania programow i moze pomoc w usunieciu takiego upierdliwego komunikatu-prosze o pomoc i pozdrawiam.

Moderowany przez marek216:

W temacie nie używamy słowa "problem". Regulamin.

• #2 06 Mar 2007 16:29
    fred117
    Poziom 21  

Witam...
    Instalowales moze ostatnio jakiegos firewalla albo monitor systemu lub jakies inne zabezpieczenie ???

Pozdrawiam...

• #4 07 Mar 2007 09:21
    gandii2
    Poziom 9  

wielkie dzieki i sorry ,nastempnym razem bede szukał dokładniej..pozdr

• #5 19 Mar 2008 21:16
    moneta01
    Poziom 1  

Mam taki sam problem i to co napisał leonov nie pomaga bo nie mam w IE takiej opcji (a przynajmniej jej nie widzę), tzn:

W "Opcje internetowe->Zabezpieczenia->Poziom niestandardowy->Różne" nie mam opcji Uruchamianie aplikacji i niebezpiecznych plików

Pomocy :cry:

• #6 21 Maj 2008 09:13
    motyr
    Poziom 14  

Spróbuj:
    START >> Ustawienia >> Panel Sterowania >> System >> Zaawansowane >> Zmienne środowiskowe >> Zmienne systemowe >> Nowa:
    Nazwa Zmiennej: SEE_MASK_NOZONECHECKS
    Wartość Zmiennej: 1
    OK

• #7 09 Paź 2008 08:53
    Merva
    Poziom 2  

Zrobiłam jak napisałeś dodałam do zmiennych systemowych :
    Nazwa Zmiennej: SEE_MASK_NOZONECHECKS
    Wartość Zmiennej: 1

Po tygodniu znowu musiałam zrobić to samo. Czy jest jeszcze jakiś inny sposób zeby wyłączyć tą opcje.

• #8 06 Sty 2010 13:56
    djkarol1
    Poziom 16  

Sposoby powyżej nie zawsze działają (chodzi o serivepacki pewnie)

U mnie na XP z sp3 działa to:

Start >>> Uruchom >>> gpedit.msc

Konfiguracja użytkownika >>> Szablony administracyjne >>> Składniki systemu Windows >>>> Menedżer załączników >>>> dwuklik w Lista dołączana do plików niskiego ryzyka >>> włączyć tę opcję i wpisać rozszerzenie EXE

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo