Witam
Potrzebuję szybko porady co do laserówki HP LaserJet 6P , kupiłem ją i odebrałem dwie godziny temu z jednej firmy recyklingowej , miała być ok , doinstalowali mi 8MB pamięci itd. W domku po instalacji sterowników pierwszy wydruk to instrukcja z laborek w pdf , zaczęła drukować , strony z drukiem w porządku , dalej drukuje (16 str.) , no i tylna strona przestaje być czysta , z każdą stroną coraz gorzej , aż zaczęły się sklejać kartki i przy 14 stronie drukarka wcięła kartkę i stanęła , przy tym że ostatnie strony zaczęły wychodzić pofalowane. Jutro wiozę ją z powrotem , teraz pytanie do Panów zajmujących się drukarkami , czy oddawać ją do zrobienia dla nich i czekć X czasu aż będzie gotowa ? Czy problem jest poważny i czy szybko go usuną ? Potrzebuję drukarki teraz i najchętniej domagałbym się zwrotu kasy , miała być ona po przeglądzie i czyszceniu a wydaje mi się że nic z nią nie robili oprócz wydrukowania strony testowej. Pozniżej foty tylnych stron po wydruku fot 1 - druga strona wydrukowana , 2 i 3 ( 13 str. z kolei) ostanie przed wcięciem kartki przez drukarkę , są jeszcze do tego pofalowane. Proszę o szybką odpowiedź bo jadę z nią jutro tam gdzie ją kupiłem. Zwrot kasy czy niech naprawiają ( ale nie mam czasu czekać !) BARDZO proszę o poradę. Dziękuję. Pozdrawiam.
Aha zapłaciłem za nią 210 zł ( z pamięcią w sumie 10MB , ilośc tonera niewiadoma , na wydruku są gdzieniegdzie małe kropki czyli coś z bębnem światłoczułym ) Na Allegro za taką samą drukarkę ale z nowym bębnem i pełnym tonerem chcą 220zł + 20zł przesyłka i miałem właśnie taką zamówić ale skusiło mnie to że firma u której kupiłem tą co mam teraz zepsuta jest z mego miasta.
Pozdrawiam
Potrzebuję szybko porady co do laserówki HP LaserJet 6P , kupiłem ją i odebrałem dwie godziny temu z jednej firmy recyklingowej , miała być ok , doinstalowali mi 8MB pamięci itd. W domku po instalacji sterowników pierwszy wydruk to instrukcja z laborek w pdf , zaczęła drukować , strony z drukiem w porządku , dalej drukuje (16 str.) , no i tylna strona przestaje być czysta , z każdą stroną coraz gorzej , aż zaczęły się sklejać kartki i przy 14 stronie drukarka wcięła kartkę i stanęła , przy tym że ostatnie strony zaczęły wychodzić pofalowane. Jutro wiozę ją z powrotem , teraz pytanie do Panów zajmujących się drukarkami , czy oddawać ją do zrobienia dla nich i czekć X czasu aż będzie gotowa ? Czy problem jest poważny i czy szybko go usuną ? Potrzebuję drukarki teraz i najchętniej domagałbym się zwrotu kasy , miała być ona po przeglądzie i czyszceniu a wydaje mi się że nic z nią nie robili oprócz wydrukowania strony testowej. Pozniżej foty tylnych stron po wydruku fot 1 - druga strona wydrukowana , 2 i 3 ( 13 str. z kolei) ostanie przed wcięciem kartki przez drukarkę , są jeszcze do tego pofalowane. Proszę o szybką odpowiedź bo jadę z nią jutro tam gdzie ją kupiłem. Zwrot kasy czy niech naprawiają ( ale nie mam czasu czekać !) BARDZO proszę o poradę. Dziękuję. Pozdrawiam.
Aha zapłaciłem za nią 210 zł ( z pamięcią w sumie 10MB , ilośc tonera niewiadoma , na wydruku są gdzieniegdzie małe kropki czyli coś z bębnem światłoczułym ) Na Allegro za taką samą drukarkę ale z nowym bębnem i pełnym tonerem chcą 220zł + 20zł przesyłka i miałem właśnie taką zamówić ale skusiło mnie to że firma u której kupiłem tą co mam teraz zepsuta jest z mego miasta.
Pozdrawiam