Witam wszystkich forumowiczów!!Mam nastepujacy problem z samsungiem C100 polega on na tym ze telefon włacza sie ale po kilku minutach zawiesza sie całkiem albo tylko klawisze.To ile podziała zalezy od tego ile czasu lezał wyłączony mianowicie:im dłuzej lezał wyłaczony tym dłuzej po włączeniu działa.Czytałem na innych forach i zadna z tych rad nie zadziałała.A to zawieszanie moze byc spowodowane pobranymi grami?Sa takie w telefonie ale na zaden sposób nie da sie ich usunąć.Prosze o pomoc!!!!!Jezeli ktoś ma jakieś softy i programy do wgrywania ich to prosiłbym o przesłanie ich na maila: nosarzewski(_at_)poczta.onet.pl .A i czy wylutowanie tych 3 elementów koło ósemki i zera coś pomoże?(Patrz rysunek)