logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie czujnika MAP w Fordzie 1.4 CFI - wyciek paliwa z rurki?

tomi722003 20 Kwi 2003 20:21 1795 1
REKLAMA
  • #1 193109
    tomi722003
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam mam pytanie czy ten czujnik(map sensor) z ta banieczka na byc podlaczony do kolektora ssacego czy do wtrysku. Wiem gdzie jest podlaczony ale jak wypne go to z tej rurki wycieka paliwo czy tak powinno byc ???
  • REKLAMA
  • #2 193346
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA