Witam mam pytanie czy ten czujnik(map sensor) z ta banieczka na byc podlaczony do kolektora ssacego czy do wtrysku. Wiem gdzie jest podlaczony ale jak wypne go to z tej rurki wycieka paliwo czy tak powinno byc ???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam