Witam!!
Na początku najlepsze życzenia noworoczne: zdrowia, szczęścia, pomyślności i wytrwałości w Nowym Roku 2006!!
Mam zaprojektowany generator DDS na kontrolerze i przetwornik C/A na którego wyjściu pasuje mi mieć napięcie. Jest podłączony wzmacniacz operacyjny jak na rysunku ale nie działa. Tu zaczynają sie schodki...
Daje napięcie ok.0,3V.
Chce mieć zakres 0 - 5V. Jakich elementów użyć aby to pięknie działało??Jak podłączyć napięcie referencyjne dla przetwornika C/A??
Pozdrawiam!!
Na początku najlepsze życzenia noworoczne: zdrowia, szczęścia, pomyślności i wytrwałości w Nowym Roku 2006!!
Mam zaprojektowany generator DDS na kontrolerze i przetwornik C/A na którego wyjściu pasuje mi mieć napięcie. Jest podłączony wzmacniacz operacyjny jak na rysunku ale nie działa. Tu zaczynają sie schodki...
Chce mieć zakres 0 - 5V. Jakich elementów użyć aby to pięknie działało??Jak podłączyć napięcie referencyjne dla przetwornika C/A??
Pozdrawiam!!