Telewizor po włączeniu,załącza wizję wraz z OSD po upływie około pieciu min.Obraz pojawia się niestety tylko na kilka sekund:cry:.Znika na około 9s. i znowu sie pojawia na jakieś 2s.W miare upływu czasu obraz swieci dłuzej,ale zaniki ciągle sie powtarzają.Zauważyłem także ze zaniki są na telegazecie i na AV.Szukałem zimnych lutów wszędzie bardzo dokładnie i nie było do czego się przyczepić.Napiecia wszystkie ok.Telewizor nie pokazuje diodami żadnego uszkodzenia,pewnie nie posiada tej funkcji bo ma tylko jedną diodę.Nie wiem co robić.Prosze o pomoc i z góry bardzo dziekuję za wszystkie rady.