Witam! Znacie jakiś program do podzielenia filmu, ponieważ ma ponad 900 MB i na jedną płytkę się nie zmieści!!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamoleq_30 napisał:www.google.pl wpisz dzielenie filmów avi i sam poszukaj opisu i programu