Witam, jestem na EiT na 2 roku, mam zrobic projekt w PSpicie na temat:
Wpływ temperatury na charkterystyki statyczne tranzystora bipolarnego w ukladzie WB.
Kompletnie niewiem jak mam sie do tego zabrac, bo malo mialem stycznosci z PSpicem. Prosze moze ktos cos ma, bardzo prosze o pomoc bo niedlugo termin sie zbliza a ja nic niemam.
Jak to zrobic?! prosze o wskazowki albo moze symulacje na maila.
moj email: qbik18(_at_)o2.pl
prosze o pomoc!
Wpływ temperatury na charkterystyki statyczne tranzystora bipolarnego w ukladzie WB.
Kompletnie niewiem jak mam sie do tego zabrac, bo malo mialem stycznosci z PSpicem. Prosze moze ktos cos ma, bardzo prosze o pomoc bo niedlugo termin sie zbliza a ja nic niemam.
Jak to zrobic?! prosze o wskazowki albo moze symulacje na maila.
moj email: qbik18(_at_)o2.pl
prosze o pomoc!