Moim zdaniem to jest to coś z laserem, poprostu odtwarzacz próbuje odczytać płytę i nie może sobie z tym poradzić , po czym ją wyżcuca. Rozbierz radyjko i pierwsze co zrobisz to wyczyść laser, można też zwiększyć troszkę napięcie na laserze przekręcaja delikatnie w prawo taki malutki potencjometr co jest przy samym laserze. Ja tak też kiedyś miałem i pomogło. Pozdrawiam