Witam
Telewizor nie posieda żadnych napisów - zdrapane.
procesor 84C841SEI4300. Wcześniej robiłem takie chassis ale był to
Sinudyne.
Mam problem z zapamiętaniem analoów obrazu i głosu. Wcześniej wmontowałem czystą pamięc 24C08 i wprowadziłem programy, jest ok.
Nie chce zapamiętać PP.
Proszę o jakieś sugestie.
Telewizor nie posieda żadnych napisów - zdrapane.
procesor 84C841SEI4300. Wcześniej robiłem takie chassis ale był to
Sinudyne.
Mam problem z zapamiętaniem analoów obrazu i głosu. Wcześniej wmontowałem czystą pamięc 24C08 i wprowadziłem programy, jest ok.
Nie chce zapamiętać PP.
Proszę o jakieś sugestie.