Witam!!! Mam mały problem ze wzmacniaczami. Nie wiem jakie wartosci wstawic dla rezystorów i kondensatorów tak aby było wzmocnienie napięciowe i był dobry przebieg. Oto 2 schematy:
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam