Witam mam za zadanie zaprojektować wzmacniacz w układzie WE . Mam problem ponieważ przy wyliczonych przeze mnie wartościach rezystorów nie spełniam warunków danych mi przez prowadzącego.
Załączam schemat i prosze o pomoc.
Dodam ze wartości kondesnatorów c1,c2,c3 mam przyjac jako odpowiednio 100n,100n,100u.a pojemność Cd odpowiada za kompensacje częstotliwościową.
dostałem również dane tranzystora http://qe.ita.pwr.wroc.pl/~zue/laboratorium/cw_4_wzmacniacz_tranzystorowy/dodatek_D.pdf
Post kieruje głównie do Jony'ego bo kiedyś w podobnej sytuacji pomógł mi perfekcyjnie
Załączam schemat i prosze o pomoc.
Dodam ze wartości kondesnatorów c1,c2,c3 mam przyjac jako odpowiednio 100n,100n,100u.a pojemność Cd odpowiada za kompensacje częstotliwościową.
dostałem również dane tranzystora http://qe.ita.pwr.wroc.pl/~zue/laboratorium/cw_4_wzmacniacz_tranzystorowy/dodatek_D.pdf
Post kieruje głównie do Jony'ego bo kiedyś w podobnej sytuacji pomógł mi perfekcyjnie