Słyszałem że można wgrywać gry java z własnej stronki.
Zielony jestem i kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać a przez kabel nie da rady.
Gry juz mam, nie wiem co dalej
Wielka prośba o pomoc.
Mój tel to Sagem Myx6-2
Dodano po 2 [godziny] 55 [minuty]:
Wielkie dzieki za pomoc
Zielony jestem i kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać a przez kabel nie da rady.
Gry juz mam, nie wiem co dalej
Wielka prośba o pomoc.
Mój tel to Sagem Myx6-2
Dodano po 2 [godziny] 55 [minuty]:
Wielkie dzieki za pomoc