Witam wszystkich dzięki szczególnie Bonmis'owi za odp. na mojego poprzedniego posta. tym razem mam inny problem jak już pisałem jestem zielony ( może już nie jak szczypiorek ) bo udało mi się zestawić połączenie zdalne i zabezpieczyć w pliku całą konfiguracją z którą się bawię
. Wracając do tematu mam problem często po wybraniu numeru zew. jest konieczność lub wygoda wybrać numer wew. a nie " .... czekać na zgłoszenie operatora
" jednak każdorazowo włączają się zaprogramowane na centrali funcje. Moje pytanie w który miejscu i jak skonfigurować ( PC MMC) możliwość wybieranie dodatkowego numeru wew.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.