Witam mam mały problem z podlączeniem wzmaczniacza samochodowego do radia.Problem tkwi w tym że po zapaleniu samochodu słychać gwizd w glośnikach a po włączeniu świateł bądz czego kolwiek w samochodzie gwizd się nasila nie do zniesienia że nieidzie muzy słuchać.Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam.