Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens a65 v17 po zdjęciu simlocka WRONG SOFTWARE

07 Sty 2006 01:04 2043 9
  • Poziom 13  
    Witam ! Po przecięciu TP i zdjęciu simlocka programem SST pojawił się komunikat WRONG SOFTWARE (w trakcie tej opercji wszystko szło gładko).Po wielu próbach ponownego flashowania telefonu dostępnymi flashami nadal taki sam rezultat.
    Czy może ktoś posiada fulflasha na SST lub inny program z taką wersją.
    Proszę o zamieszczenie!
    Dane spisane z telefonu przed moją ingerencją :
    version 17
    variant s203
    p.date 2005-08-09
    sw date 2005-06-06
    Dziękuje za ewentualne zinteresowanie .
  • Poziom 28  
    Jaki sst?
    Bo 5.38 to lipa i robi wrong software.
  • Poziom 29  
    najbezpieczniej do unlocka użyć sst 5.32
  • Poziom 13  
    Dzięki za podpowiedzi!
    Zgadza się robiłem to SST 5.38 niestety.Dzięki pawel za tego full ale on jest chyba pod intel bo w tym moim fonie jest amd i po przefleshowani się nie podnosi.Może ma ktoś wsad pod AMD.Znalazlem niższą wersje ale po wgraniu fon nie widzi sieci.Czy można zrobić tak że wgram niższą wersje w SST i następnie podniosę ja winsupem?Próbowałem to robić lecz po wgraniu programu z winsupa telefon robi biii i się nie podnosi?Czy coś jeszcze odznaczyć w winsupie.
    Dzięki za dobre rady.
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    doprowadz go do tego stanu żeby robił biiii i spróbuj wtedy zrobic repair w sst5.32
  • Poziom 23  
    ale utrudniacie sobie zycie panowie.... a nie lepiej użyc joker-a..? chodzi pieknie... a stopien funkcjonalnosci jest bardzo wysoki..
  • Poziom 13  
    Witam !Problem rozwiązany po wgraniu softu zapodanego przez pawla telefon działa bezproblemowo (widzi sieć i jest j.polski).Dodam że flesha wgrywałem SST 5.31 i poszło.
    Dzięki za pomoc!
    Pozdrawiam i temat zamykam.