Telefon mignie i bzzzz... więc wgrałem mu FF pod AMD po tym zabiegu całkiem zdechł. Nastepnie wgrałem mu FF pod INTEL znowu zaczął bzyczeć.
Macie może jakieś pliki repair lub coś w tym stylu ?
Macie może jakieś pliki repair lub coś w tym stylu ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam