logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens A65 - telefon bzyczy po wgraniu FF, szukam plików naprawczych

witux 02 Gru 2005 18:21 1293 8
REKLAMA
  • #1 2047448
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5388
    Pomógł: 390
    Ocena: 251
    Telefon mignie i bzzzz... więc wgrałem mu FF pod AMD po tym zabiegu całkiem zdechł. Nastepnie wgrałem mu FF pod INTEL znowu zaczął bzyczeć.
    Macie może jakieś pliki repair lub coś w tym stylu ?
  • REKLAMA
  • #2 2047478
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23692
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Mam takie coś ale pod martecha to pewnie nie przyda Ci się, ale zawsze możesz wskoczyć w autko i przyjechać do mnie z tym fonkiem i naprawimy go w 15min. to tylko 25 km.
    pozdr
  • #3 2047535
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5388
    Pomógł: 390
    Ocena: 251
    Dlaczego nie przyda ? :)
    Mam tam jakieś SST i Jokera.
  • REKLAMA
  • #4 2047660
    seboxxl
    Poziom 17  
    Posty: 231
    Pomógł: 10
    musisz mu przywrócić oryginalny IMEI po fleszowaniu
  • REKLAMA
  • #5 2047681
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5388
    Pomógł: 390
    Ocena: 251
    seboxxl napisał:
    musisz mu przywrócić oryginalny IMEI po fleszowaniu

    Wiem, wiem zawsze to robię tylko nie napisałem o tym bo to chyba norma po flashowaniu.
  • REKLAMA
  • #6 2107067
    CinoSSS
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam
    jakim programem można przywrócić nr imei ?
    pozdrawiam
  • #7 2108256
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5388
    Pomógł: 390
    Ocena: 251
    tym programem
    Załączniki:
    • JokerV023b.rar (188.72 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #8 2108337
    saiblling
    Poziom 19  
    Posty: 239
    Pomógł: 27
    Ocena: 3
    @witux zassiaj cos stad a pozniej (jak wstanie) wrzuc polaka
  • #9 2325564
    tonk
    Spec od GSM
    Posty: 2911
    Pomógł: 137
    Ocena: 57
    otoz ja mam to samo w dodatku nie reaguje na czerwona sluchawke, na jakis forum doczytalem ze nalezy zewrzec stykli od power macie moze jakies namiary jak to zrobic ??

Podsumowanie tematu

✨ Telefon Siemens A65 po wgraniu firmware (FF) pod procesory AMD i Intel zaczął wydawać dźwięk bzyczenia i nie działa poprawnie. Problem może wynikać z konieczności przywrócenia oryginalnego numeru IMEI po flashowaniu, co jest standardową procedurą. Użytkownicy dyskutują o dostępności plików naprawczych (repair files) oraz programów do przywracania IMEI. Pojawiła się sugestia fizycznej naprawy telefonu oraz wskazówki dotyczące zewrzenia styków power w przypadku braku reakcji na przycisk zakończenia połączenia. Zalecane jest pobranie odpowiednich plików firmware i wgranie polskiej wersji oprogramowania po przywróceniu telefonu do stanu operacyjnego.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA