Kupilem licencje do wgrywania polskiego menu do neca e338. Podlaczylem kabel zainstalowalem sterowniki, podlaczylem telefon bez bateri. Zaczolem wgrywac no wszystko szlo przez com9 przy 99% wyskoczyl czerowny krzyzyk prz porcie 9. Tlo zrobilo sie zielone i na pasku pisalo 100%. Po odlaczeniu telefon wlqcza sie ale na napisie nec staje i nie da sie nawet go wylaczyc trzeba wyciagac baterie.