chief napisał: cadd odgrzebałeś stary temat, przecież Multi_Com napisał jak i czym wykonać. Musisz mieć kabel com do neca i naprawić imei, często wystarczy tylko tyle i jest ok sam miałem takie przypadki po wgraniu nakładki polskiej. A drugie pytanie czym dysponujesz do Neców.
chief
Posiadam tylko kabel USB - co to jest kabel com? Czym różni się od USB i gdzie go można dostać?
U mnie jest ta różnica, że biały LCD pojawił się nie po wgraniu Menu PL... nie znam dokładnie przyczyny. Oddałem go do serwisu, facet chciał ponownie wgrać soft ale powiedział, ze telefon nie przyjmuje i nie warto go naprawiać...pozostały domowe sposoby... Aha, jeszcze jedno: telefon jakieś 2 lata temu miał kąpiel... po wysuszeniu pozostał minimalny ślad na wyświetlaczu. Gość w serwisie twierdzi, że być może pojawiła się rdza we wnętrzu phona i to może być przyczyna białego LCD(?)
Podsumowując: skąd i jaki kabel jest potrzebny i skąd te programy ściągnąć o których pisał Multi-Com? Sorry, ale jestem zielony w tej materii i mam ograniczony dostęp do netu a więc proszę o dokłądne wytłumaczenie...