witam! jest moze ktos kto miał problem z tym DVD i moze udało mu się to usunąć???
otóz odtwarzacz włącza się ale po obejrzeniu około 20 min zaczyna się zacinac i dalej nie chce odtwarzać.... czasem to nawet zaraz po wączeniu się zablokuje i stoi!!! przesmarowałem mu prowadnice ale to nic nie dało.... prosze o pomoc ! słyszałem ze to może byc wina pamięci czyli programu który można naprawić podając mu odpowiednią płytke.... czy to prawda?
otóz odtwarzacz włącza się ale po obejrzeniu około 20 min zaczyna się zacinac i dalej nie chce odtwarzać.... czasem to nawet zaraz po wączeniu się zablokuje i stoi!!! przesmarowałem mu prowadnice ale to nic nie dało.... prosze o pomoc ! słyszałem ze to może byc wina pamięci czyli programu który można naprawić podając mu odpowiednią płytke.... czy to prawda?