witam problem powracajacy od wieków ale nic nie moge znalesc. Wiec monitor jest za ciemny.Tj podczs normalnej pracy windows wszystko w miare moze byc(ustawienia jaskrawisc kontrast i r g b na max) a le przy filmach grach i ogladaniu niektórych zdiec totalna padaka. napiecie zazenia 6.25v g2 435v . I jeszcze jedno jak nie jest podłączony do karty grafiki to obraz testowy jest jasny po włozeniu wtyczki do karty (na wyłączonym kąpie) obraz sie przyciemnia jednak napiecia zazenia i g2 sa dalej takie same zmieniaję sie napiecia tylko na katodach rgb .Jak moge go rozjasnic? przypominam ze trafo w tym monitorze nie ma regulacji g2 tylko dwa pokretła od ostrosci.