Witam wszystkich forumowiczów i przedstawiam mój problem a właściwie problemy.
1. Po włączeniu zasilania (z "zimnego" stanu) monitor piszczy przez około 3 minuty a potem przestaje. Piszczy także caly czas przy niektórych konfiguracjach odświerzania i rozdzielczości.
2. Słabo biedaczek juz świeci. Jeśli chodzi o prace w windowsie to nie ma tu żadnych problemów jeśli chodzi natomiast o gry to po prostu masakra, żeby dojrzeć niektóre rzeczy musze monitor rozjaśnic na maksa.
Monitor ma prawie 4 lata i był dość intensywnie użytkowany (minimum 10 h pracy dziennie), aczkolwiek jakość obrazu mi odpowiada a skromny budżet nie pozwala na wymianę sprzętu więc chciałbym go naprawić.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
1. Po włączeniu zasilania (z "zimnego" stanu) monitor piszczy przez około 3 minuty a potem przestaje. Piszczy także caly czas przy niektórych konfiguracjach odświerzania i rozdzielczości.
2. Słabo biedaczek juz świeci. Jeśli chodzi o prace w windowsie to nie ma tu żadnych problemów jeśli chodzi natomiast o gry to po prostu masakra, żeby dojrzeć niektóre rzeczy musze monitor rozjaśnic na maksa.
Monitor ma prawie 4 lata i był dość intensywnie użytkowany (minimum 10 h pracy dziennie), aczkolwiek jakość obrazu mi odpowiada a skromny budżet nie pozwala na wymianę sprzętu więc chciałbym go naprawić.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.