telewizor przywieziony z niemiec fonia BG.i tu moje pytanie jak przełączyć na DK w trybie serwisowym.jak wejść w tryb wiem tylko jak się po nim poruszać.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez zdzich42:załacznik skasowano. Proszę sprawdzać czy zamieszczane załaczniki nie znajduja się juz w naszej bazie!.