Witam. Mam prośbę o podanie możliwych przyczyn zapalania się kontrolki zużycia okładzin hamulcowych. W zapalaniu się kontrolki nie byłoby niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że okładziny zostały wymienione na nowe a przewody czujników sprawdzone. Czy może to być jakaś pamięć?