Witam
Mam monitor Medion MD1772A po włączeniu nic nie działa, nic nie słychać, sprawdziłem bezpiecznik i jest dobry, co może być powodem tej awarii?? Dioda monitora się nie świeci wiec cos jakby nie było zasilania, nie wiem nie znam się proszę o rade
Mam monitor Medion MD1772A po włączeniu nic nie działa, nic nie słychać, sprawdziłem bezpiecznik i jest dobry, co może być powodem tej awarii?? Dioda monitora się nie świeci wiec cos jakby nie było zasilania, nie wiem nie znam się proszę o rade