witam
czy ktoś jest w stanie pomóc w wgraniu j.polskiego do puderniczki żonu
- siemens xselibri
pzdr
czy ktoś jest w stanie pomóc w wgraniu j.polskiego do puderniczki żonu
pzdr
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam