logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

jak wrzucić polski do siemensa xselibri- puderniczka żony

Jacek425t 10 Sty 2006 20:45 995 3
REKLAMA
  • #1 2167537
    Jacek425t
    Poziom 11  
    Posty: 20
    Ocena: 4
    witam
    czy ktoś jest w stanie pomóc w wgraniu j.polskiego do puderniczki żonu :) - siemens xselibri
    pzdr
  • REKLAMA
  • #2 2167548
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Nie ma polskiego do telefonów seri xelibri.
    pozdr
  • REKLAMA
  • #3 2169151
    epol
    Poziom 26  
    Posty: 1194
    Pomógł: 44
    Ocena: 13
    tino2003 napisał:
    Nie ma polskiego do telefonów seri xelibri.
    pozdr

    I chyba nawet nie byloby czym tego wgrac ;)
  • #4 2169173
    leon.euro
    Spec od GSM
    Posty: 2397
    Pomógł: 170
    Ocena: 39
    na ta chwile nie ma i jakos nie zanosi sie zeby wogole było:) xelibri jest juz z nami dosc dlugo w polsce i na ta chwile nic i nkit raczej sie tym nie zajmuje zeby było lepiej tzn zeby miał pl menu:)

    pozdrawiam leon.
REKLAMA