Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy mozna spawac beben - pralka AWG 681 Whirlpool?

Zbig30 12 Jan 2006 15:15 3936 6
    Zbig30
    Level 14  
    Witam,

Mam pekniety bęben w pralce, Szczelina jest umiejscowiona od strony przedniej, od góry, w okolicach mocowania obciążnika. Pralka cieknie w czasie napełniania.
    Jestem ciekaw czy tworzywo stosowane na bęben można spawać tak jak np. robią to z pękniętymi zderzakami samochodowymi.
    Ew. jak można ratować taki bęben?

Dodano po 19 [minuty]:

Przepraszam, chodzi mi oczywiscie o plastikowa obudowe bębna a nie sam metalowy bęben wirujący...
    RAFAL77
    Level 12  
    witaj miałem podobny problem w pralce POLAR,poradziłem sobie z nim za pomocą poska plastyku i kleju o nazwie MOMENT jest to klej kałczukowy,mam z wyciekiem spokój już dwa lata .Oczywiście w przypadku większego uszkodzenia klejenie może nie wytrzymać :)
    mar3
    Level 17  
    Witam, mozna przykrecic blaszke nierdzewna na wkrety a jako uszczelnienie silikon i po klopocie
    bolczyk13
    Level 18  
    Ja stosowałem matę nasączoną żywicą epoksydową.
    Gwarancja murowana. Możesz to dostać w sklepach
    z farbami i innymi specyfikami do samochodów. Tylko musisz powierzchnię klejoną dobrze odtłuścić / rozpuszczalnik nitro /.
    Pozdrawiam
    mpiwo
    Level 14  
    Też stosowałem matę szklaną+żywica epoksydowa gwarancja !00%.
    newDJ
    Level 17  
    Witam.Użyj żywicę+matę używaną do napraw niewielkich wżerów w karoseri samochodu.Warunkiem uzyskanie dobrej przyczepności jest chropowata powierzchnia płaszcza oraz odtłuszczenie klejonej powierzchni.Najlepszy jest zmywacz używany do czyszczenia klejonych plastikowych rur wodnych GENOVA.Powodzenia.
    Zbig30
    Level 14  
    Serdecznie dziekuje wszystkim za porady.
    Z pewnoscia zastosuje wkrotce ktoras metode.

Pozdrawiam,;

Zbig30