Wyżej wymieniony odbiornik tv potrafi sie sam wylaczac gdy jest zimny to "zaskakuje" za którymś razem, a wylacza sie i przechodzi w stand by. Telewizor ma 3 lata zimne luty- hmm. jest kilka podejrzanych punktow, jeśli chodzi o elektrolity to chyba tam trzeba zacząć. W przetwornicy jeden blisko radiatora .... Co sugerujecie?. A ha i jak się już rozgrzeje to wszystko jest ok i nie ma problemu z załączaniem.