Witam wszystkich. Mam problem z tv grundig. Gdy telewizor jest nie rozgrzany nie można go zalączyć (zazwyczaj rano). Staruje tak jakby i za chwile się wyłącza. Dopiero po okołu 30 razach włączenia załączy się i wtedy nie ma problemu. Czasami delikatnie jeszcze obraz obniża się. W czym jest problem (elektrolity??). Z góry dziękuje za odpowiedź